Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Wyjazd integracyjny do Gminy Główczyce

Aktualności:
Zakończyliśmy projekt “Wyjazd integracyjny do Gminy Główczyce”

Już po raz trzeci organizujemy wyjazd dzieci do Gminy Główczyce na Pobrzeżu Słowińskim. Inicjatywa ta niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku udało nam się uzyskać wsparcie na zorganizowanie wyjazdu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji).

W projekcie weźmie udział 40 dzieci uczących się w szkołach podstawowych i gimnazjalnych na terenie Gminy. Dzięki uzyskaniu dofinansowania ze środków unijnych uczestnictwo w wyjeździe jest bezpłatne.

Ponieważ Gmina uzyskała na realizację projektu „Wyjazd integracyjny do Gminy Główczyce” dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, do projektu będą kwalifikowane w pierwszej kolejności dzieci z najuboższych rodzin.

Podczas wyjazdu, który odbędzie się w dniach od 23 lipca do 7 sierpnia Gmina zapewni dzieciom zakwaterowanie (14 noclegów) oraz wyżywienie, a także opiekę trzech wychowawców, pielęgniarki i ratownika. W czasie pobytu w Główczycach dzieci będą miały zapewniony szereg atrakcji, m.in. wycieczki edukacyjne po Pobrzeżu Słowińskim, zajęcia plastyczne, rekreacyjno-sportowe, zabawy w grupie, „burze mózgów”, dyskusje tematyczne, pracę w grupach i wiele innych.

Szczegółowe informacje można uzyskać codziennie w godzinach popołudniowych u koordynatora projektu – Katarzyna Bobola pod nr tel. 0 608-570-451 oraz w Urzędzie Gminy Brenna pod nr tel. 033 853 62 22 wew. 231Gmina Brenna
Dziś jest: 04.12.2022
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna