Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Kompetentny urzędnik = sprawny Urząd Gminy w Brennej

31 marca 2011r.

Zakończona została realizacja projektu “Kompetentny urzędnik = sprawny Urząd Gminy w Brennej”.

Projekt w ponad 95% został dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a jego bezpośrednim efektem jest podniesienie kwalifikacji 35 pracowników Urzędu Gminy w Brennej poprzez organizację różnorodnych szkoleń ogólnych i specjalistycznych. Wdrożenie tego typu działań wpłynie na poprawę obsługi klienta, usprawnienie wykonywanych zadań urzędu pod względem merytorycznym i organizacyjnym, a także ułatwi proces wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów.

Na zakończenie projektu – Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom projektu oraz osobom zaangażowanym w jego realizację – serdecznie dziękujemy!

*************************************
4 stycznia 2011r.

Przesunięty został termin zakończenia projektu “Kompetentny urzędnik = sprawny Urząd Gminy w Brennej” z 31.01.2011r. na 31.03.2011r.

Zmiana ta wynika z przesunięciem terminu realizacji szkolenia z zakresu “Elektronicznego obiegu dokumentów”.

Szkolenie to jest bezpośrednio związane z wdrożeniem w Urzędzie Gminy Brenna elektronicznego obiegu dokumentów w ramach projektu „Przystosowanie systemu informatycznego administracji samorządowej do kompleksowego świadczenia usług drogą elektroniczną w gminach: Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Istebna, Strumień, Wisła”. Niestety termin realizacji tej inwestycji uległ opóźnieniu, co w konsekwencji spowodowało przesunięcia w terminach szkolenia.

*************************************
13 lipca 2010r.

Oszczędności w trakcie realizacji projektu “Kompetentny urzędnik = sprawny Urząd Gminy w Brennej” pozwoliły na uzupełnienie wsparcia zaplanowanego dla pracowników Urzędu Gminy w Brennej o 6 szkoleń ogólnych i specjalistycznych.

Przypominamy, iż projekt trwa już od stycznia 2010r., a jego wartość to 120.610,00 zł, z czego finansowy wkład Urzędu Gminy to 571,00 zł. Pozostała kwota stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

*************************************
10 maj 2010r.

Już od stycznia 2010r. trwają szkolenia ogólne i specjalistyczne dla pracowników Urzędu Gminy w Brennej. Pozwolą one na podniesienie jakości obsługi klientów, modernizację administracyjnego działania urzędu i usprawnienie procesu wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów.

Do tej pory odbyły się szkolenia z Zarządzania czasem pracy, profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie, a także moduł prawny i finansowy. Trwają również szkolenia językowe, a pracownicy są kierowani na indywidualne szkolenia zgodnie z zakresami obowiązków.

Prowadzenie tak różnorodnych szkoleń dla pracowników Urzędu Gminy w Brennej jest możliwa dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej. Całość projektu wynosi 120.610,00 zł, z czego finansowy wkład Urzędu Gminy to zaledwie 571,00 zł.

*************************************
1 luty 2010r.

W trosce o zapewnienie kompetentnej obsługi naszych mieszkańców i wszystkich odwiedzających naszą Gminę oraz obniżenie kosztów funkcjonowania administracji, Urząd przygotował wniosek o dofinansowanie projektu szkoleniowo-doradczego pt. „Kompetentny urzędnik = sprawny Urząd Gminy w Brennej”.

Projekt, jako jeden z dwóch wniosków z terenu województwa śląskiego, został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w pierwszej rundzie konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W ramach projektu, którego realizacja rozpoczęła się w styczniu 2010r., przewidziano szkolenia ogólne i specjalistyczne dla pracowników Urzędu. Oprócz szkoleń z zakresu obsługi klienta, w projekcie zaplanowano również szkolenia podnoszące poziom wiedzy specjalistycznej i kwalifikacji pracowników na konkretnych stanowiskach pracy, a także szkolenia z zakresu elektronicznego obiegu dokumentów, który Gmina planuje wdrożyć w drugiej połowie tego roku, w ramach innego projektu, również współfinansowanego ze środków unijnych.

Całość projektu wynosi 120.610,00 zł, z czego finansowy wkład Urzędu Gminy to zaledwie 571,00 zł.

Projekt potrwa do końca stycznia 2011r. i pozwoli na kompleksowe przeszkolenie wszystkich pracowników, co dotychczas było praktycznie niemożliwe, gdyż przy tak niewielkiej liczbie zatrudnionych pracowników, skierowanie wszystkich na szkolenia spowodowałoby paraliż pracy Urzędu.

Jednocześnie, przy znikomym nakładzie pieniężnym w realizację projektu ze strony Urzędu możliwe będzie podniesienie jakości obsługi klientów, modernizacja jego działania i usprawnienie procesu wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów.

Gmina Brenna
Dziś jest: 04.12.2022
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna