Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Płatności PayByNet

System bezpośrednich, szybkich, bezpiecznych i gwarantowanych płatności internetowych PayByNet umożliwia mieszkańcom Gminy Brenna wnoszenie opłat z tytułu np. podatków i innych opłat lokalnych, usług zamieszczonych na eUrzędzie bez wychodzenia z domu. Wystarczy posiadać komputer, dostęp do Internetu i bankowości elektronicznej.

Dzięki integracji usługi PayByNet z bankami transakcje można realizować o każdej porze dnia i nocy, jak również w weekendy i święta – szybko i terminowo.

Usługa płatności bezpośrednich PayByNet została udostępniona mieszkańcom Gminy Brenna na platformie eUrząd, a korzystanie z niej jest proste i nie zabiera dużo czasu. W kilku prostych krokach można wnieść dowolną opłatę udostępnioną przez Urząd, nie tracąc czasu na wizytę na poczcie, czy w banku.

Na dzień dzisiejszy z usługi PayByNet mogą skorzystać Mieszkańcy posiadający rachunki w Bankach:

Pekao S.A., Alior Bank, Bank Millennium, Getin Bank, Citi Handlowy, Plus Bank, PBS Bank oraz w kilkudziesięciu Bankach Spółdzielczych, m.in.: Bank Spółdzielczy w Skoczowie, Bank Spółdzielczy w Jasienicy, Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju. W najbliższym czasie PayByNet uruchomi także Noble Bank.

Pełna lista obsługiwanych banków oraz tabela prowizji znajduje się w załączniku.

Gmina Brenna
Dziś jest: 04.12.2022
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna