Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Budowa wodociągu w Górkach Wielkich – etap II

28 września 2011roku, Gmina Brenna podpisała umowę na dotację z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w związku z Budową wodociągu w Górkach Wielkich – etap II.

W październiku 2011r. podpisano umowę z konsorcjum trzech firm tj. INSTAL Cymorek Sp. J. z Pierśćca, HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa-Homa Sp.J. z Mazańcowic i „WIiRO” Wykonawstwo Instalacji i Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Łacek z Istebnej, na budowę wodociągu wraz z przyłączami domowymi w Górkach Wielkich, Etap II. W ramach przedmiotowego zadania zwodociągowane zostaną budynki zlokalizowane w rejonach Dzielowy, Solarska, Witalusz, Pod Górką. Łącznie przewiduje się podłączyć do wodociągu 250 budynków. Roboty mają być zakończone do końca lipca 2013 r.

Całkowita wartość projektu wynosi 4 194 984,97 zł, a wysokość dotacji 1 333 537,67 zł. Zadanie współfinansowane jest ze środków WFOŚiGW w Katowicach.

Gmina Brenna
Dziś jest: 04.12.2022
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna