Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Gimnazjaliści na start!

Od września 2011r. Urząd Gminy w Brennej wspólnie z Gimnazjum w Górkach Wielkich i Gimnazjum w Brennej realizuje projekt „Gimnazjaliści na start!”.

Na zaplanowane w nim działania udało nam się pozyskać dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa w wysokości 49.959,00zł.

Założenia do tego projektu powstały wspólnie z pedagogami szkolnymi – Panią Alicją Burda oraz Panią Joanną Duczmalewską. Dzięki przeprowadzonej przez Panie diagnozie okazało się, iż konieczne jest wsparcie młodzieży w zakresie umiejętności uczenia się oraz rozwinięcie edukacji związanej z orientacją zawodową.

Zgodnie z przeprowadzoną analizą, zajęcia zaplanowane w projekcie są różne dla obu szkół. W Gimnazjum w Brennej uczniowie i uczennice uczestniczą w szkoleniu w zakresie metod efektywnej nauki i radzenia sobie ze stresem, natomiast w Górkach Wielkich prowadzone są zajęcia w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego.

Projekt potrwa do czerwca 2012r. i w założeniach ma przyczynić się do osiągnięcia sukcesu szkolnego naszych gimnazjalistów, a także zwiększenia umiejętności poruszania się po współczesnym rynku pracy.

Gmina Brenna
Dziś jest: 04.12.2022
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna