Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
OGŁOSZENIE - ANKIETYZACJA

W związku z prowadzonymi pracami nad powstaniem „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Brenna”, w dniach od 30 do 31 października 2015 roku do drzwi naszych domów oraz firm zapukają pracownicy firmy Ecovidi (ankieterzy) w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie.
Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Wójta Gminy Brenna. Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego programu, który w przyszłości umożliwi gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję CO2. Pozyskane tą drogą dane służą tylko i wyłącznie do opracowania programu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę.
W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Brenna pod numerem tel. (0 33) 8536 222 wew. 233 lub z reprezentantem firmy ECOVIDI: tel. 503-56-47-47. Poniżej zamieszczamy także wzory ankiet.

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu Planu.

Gmina Brenna
Dziś jest: 13.08.2022
Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna