Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
18 Zimowe Igrzyska Abstynentów

Stok Starego Gronia „przywitał” słońcem wszystkich sympatyków białego szaleństwa, którzy przybyli w minioną niedzielę 14 lutego 2016 r. na kolejne już, 18 Zimowe Igrzyska Abstynentów. Każdy chętny, po podpisaniu deklaracji wstrzemięźliwości alkoholowej mógł wziąć udział zawodach narciarstwa alpejskiego, konkursu rzeźby śniegowej, rzutu śnieżką do celu czy zjeździe na jabłuszkach, znanych bardziej pod inna nazwą, której nie wypada przytaczać, mimo iż u każdego wywołuje ona uśmiech.

Tradycyjnie z uśmiechem na twarzy wszystkich przybyłych przywitał diecezjalny duszpasterz trzeźwości diecezji bielsko-żywieckiej, ksiądz prałat Władysław Zązel, który nie ukrywał swojej radości z faktu, iż mimo kapryśnej zimy, dzień igrzysk obfituje w doskonałe wręcz warunki na stoku, które w asyście pięknego słońca pozwolą na przeprowadzenie 18 odsłony imprezy. Kilka ciepłych słów dorzucił także Wójt Gminy Brenna – Jerzy Pilch, który również nie krył zadowolenia z faktu, iż aura tego dnia dopisuje, a warunki pozwalają na przeprowadzenie zaplanowanych konkurencji. Gospodarz Gminy Brenna, korzystając z okazji zapraszał uczestników imprezy do zapoznania się z wieloma atrakcjami turystycznymi, które w swojej bogatej ofercie posiada gmina.

18 Zimowe Igrzyska Abstynentów przebiegły w miłej, rodzinnej atmosferze. Laureaci poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami przygotowanymi przez organizatorów.

FOTORELACJA

Gmina Brenna
Dziś jest: 01.10.2023
Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
e-Urząd Logo-forum PPPZ
© 2023 Urząd Gminy Brenna