Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej lub Ukryj komunikat
Facebook
Na skróty:

Informacje dla mieszkańców

Poradnik interesanta

Wieści znad Brennicy

Rozkład jazdy

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Ważne adresy i telefony

Kamera LODOWISKO

Kamera AMFITEATR

Dostęp do aktów prawnych

Newsletter
Zebranie Założycielskie - 03.06.2008r.

Na spotkaniu, które odbyło się 3 czerwca 2008r. w Gminie Zebrzydowice przeprowadzono zebranie założycielskie Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania „Cieszyńska Kraina”. W zebraniu wzięło udział 41 osób fizycznych i prawnych, reprezentujących partnerów społecznych, gospodarczych i publicznych działających na terenie 8 gmin powiatu cieszyńskiego. Stowarzyszenia to zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w lipcu 2008 r.
Dotychczas podjęte działania pozwoliły na przygotowanie podstawowych struktur organizacyjnych LGD oraz na wybranie członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej, a także dały podstawy do prac nad Lokalną Strategią Rozwoju. Tworzony dokument, będzie przedstawiać specyficzny charakter naszego LGD, określi m.in. jego cele ogólne i szczegółowe, zadania do realizacji, a także budżet na każdy rok wdrażania strategii. Najważniejszym jednak efektem podjętej inicjatywy, będzie możliwość pozyskania dodatkowych funduszy na rozwój obszarów wiejskich poprzez realizację różnorodnych projektów zgłaszanych na równi przez przedstawicieli sektora społecznego, jak i gospodarczego oraz publicznego.

Gmina Brenna
Dziś jest: 13.08.2022
Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

temp. 2°C
wiatr: 3km/h (NE)
PPPZ e-Urząd Logo-forum Biblioteka
© 2022 Urząd Gminy Brenna